close
متخصص ارتودنسی
ساخت بخش های دیالیز، اطفال و نوزادان بیمارستان ولی عصر
loading...

ندای بردسکن

   با تشکیل مجمع خیرین سلامت دربردسکن: 2 خیّر آمادگی خود را برای ساخت بخش های دیالیز، اطفال و نوزادان بیمارستان اعلام کردند    رئیس بیمارستان ولی عصر بردسکن در مراسم کلنگ زنی از این پروژه گفت: با توجه به مشکلات حوزه بهداشت و درمان بردسکن برآن شدیم مجمع خیرین سلامت را  درشهرستان تشکیل دهیم. دکتر حسین محزون افزود: خوشبختانه با پی گیرهای انجام شده ومساعدت مسئولان شهرستان و دانشگاه علوم پزشکی استان و جمعی از خیرین این مهم درشهرستان تحقق پیدا کرد و با تشکیل مجمع تاکنون 500 میلیون…

ساخت بخش های دیالیز، اطفال و نوزادان بیمارستان ولی عصر

مسعود نوري بازدید : 1098 سه شنبه 10 مرداد 1391 نظرات ()

بیمارستان ولی عصر بردسکن

 

 با تشکیل مجمع خیرین سلامت دربردسکن:

2 خیّر آمادگی خود را برای ساخت بخش های دیالیز، اطفال و نوزادان بیمارستان اعلام کردند

   رئیس بیمارستان ولی عصر بردسکن در مراسم کلنگ زنی از این پروژه گفت: با توجه به مشکلات حوزه بهداشت و درمان بردسکن برآن شدیم مجمع خیرین سلامت را  درشهرستان تشکیل دهیم. دکتر حسین محزون افزود: خوشبختانه با پی گیرهای انجام شده ومساعدت مسئولان شهرستان و دانشگاه علوم پزشکی استان و جمعی از خیرین این مهم درشهرستان تحقق پیدا کرد و با تشکیل مجمع تاکنون 500 میلیون تومان خیرین به حوزه سلامت شهرستان کمک کرده اند. رئیس بیمارستان ولی عصر بردسکن  برشناسایی خیرین برای کمک به حوزه سلامت این شهرستان تاکید کرد و گفت: خوشبختانه با پی گیرهای انجام شده 2 خیر به نام های حاج حسن نعیمی اهل بردسکن مقیم شهر لندن و برادران طاهری هزینه ساخت بخش های دیالیز، اطفال و نوزادان بیمارستان  ولی عصر این شهرستان را تقبل کرده اند.

 دکتر محزون گفت: با توجه به مشکل فضای فیزیکی در بخش های دیالیز و اطفال و نوزادان بیمارستان با  کمک این خیرین  مشکل فضای این 2 بخش نیز مرتفع خواهد شد.  وی  افزود: ساختمان بخش های دیالیز و اطفال و نوزادان با زیربنای 800 متر مربع در 2 طبقه ساخته خواهد شد.  وی به وضعیت درمانی، مکانی و نیروی انسانی بیمارستان اشاره کرد و گفت: بیمارستان ولی عصر بردسکن مصوب 64 تخت می باشد که در حال حاضر 110 تخت را پوشش می دهد که می طلبد خیرین برای گسترش بیمارستان عنایت ویژه ای داشته باشندرئیس بیمارستان ولی عصر بردسکن  با اشاره به آیات قرآن به اهمیت کارهای خیر پرداخت و گفت: یکی از نیازهای ضروری شهرستان  توسعه  بخش های درمانی و احداث بیمارستان جدید می باشد که این مهم مستلزم کمک خیرین می باشد. دکتر محزون افزود: با توجه به اینکه شهرستان بردسکن در مسیر چهارراه ارتباطی  قرار گرفته است و هراز چند گاهی شاهد تصادفات دلخراشی در محورهای منتهی به شهرستان می باشیم  امکانات شهرستان جوابگوی خیل عظیم مراجعه کنندگان  نمی باشد که نیازاست بیمارستان جدیدی در شهرستان ایجاد شود.

 دکتر محزون از اعزام متخصیصین گوش، حلق و بینی و ارتوپدی به شهرستان خبرداد و گفت با اعزام این متخصیصین کلیه عمل ها ی جراحی گوش، حلق و بینی و حتی زیبایی بینی و شکستگی  ها دراتاق عمل بیمارستان بردسکن انجام خواهد شد.

 وی همچنین از کمک 100 میلیون تومانی دولت به حوزه سلامت این شهرستان قدردانی کرد و گفت: اگر هر کارمند و یا شهروند بردسکنی به صورت ماهیانه فقط هزار تومان به حوزه سلامت شهرستان کمک کند  تمامی مشکلات درمانی افراد نیازمند را به صورت رایگان مرتفع خواهیم کرد.  دکتر محزون افزود: با اقدامات انجام شده  خیرین برای احداث بیمارستان جدید اعلام آمادگی کرده اند و دراین رابطه  زمین مورد نیاز  بیمارستان تهیه و بزودی سندش به نام بیمارستان زده خواهد شد.  وی گفت: با تشکیل مجمع خیرین سلامت آقایان محمود مدرس به عنوان مدیرعامل، دکتر محزون رئیس هیات مدیره و حاج آقای طیفوری به عنوان نائب رئیس مجمع خیرین سلامت انتخاب شدند.  وی اظهارامیدواری کرد با اقدامات انجام شده نارضایتی مردم را نسبت به  حوزه بهداشت و درمان  شهرستان کاهش دهیم.  رئیس بیمارستان ولی عصر بردسکن درپایان ضمن قدردانی از مساعدت مسئولان شهرستان و خیرین بر جذب و شناسایی خیرین  در حوزه بهداشت و درمان این شهرستان قدردانی کرد.

 دراین مراسم فرماندار بردسکن  مشارکت خیرین را  در همه زمینه ها مهم توصیف کرد  و گفت: مردم بردسکن در همه زمینه ها حضور فعالی دارند و درکارهای خیر گوی سبقت را از یکدیگر می گیرند و این نشانه تبلور ایمانی آنها می باشد. محمد عباسپور بر ترویج فرهنگ وقف تاکید کرد و گفت: وقتی که خیرین به  حوزه  سلامت شهرستان  ورود پیدا کنند دولت نیز حمایت های لازم را انجام خواهد داد. وی پیشنهاد داد با توجه به اینکه در شهرستان بردسکن بین 2500 تا 3 هزار نفر حقوق بگیر مستقیم دولت وجود دارد هر ماه با کسر شدن مبلغ هزار تومان از حقوق آنها به حساب مجمع خیرین سلامت درارائه خدمات درمانی و رسیدگی به بیماران و نیازمندان به صورت رایگان مشارکت داشته باشند

 رئیس مجمع خیرین سلامت استان خراسان رضوی نیز در گفتگو ی تلفنی با خبرنگار ما گفت: اگر چه عمر کوتاهی از تشکیل  مجمع خیرین سلامت شهرستان می گذرد ولی در همین مدت اقدامات و گام های موثری در حوزه  سلامت این شهرستان برداشته شده است. دکتر احتشام فر ضمن قدردانی از همت بلند  مسئوولان و خیرین این شهرستان در تشکیل این مجمع گفت:  با توجه به اینکه شهرستان بردسکن در مسیر چهارراه ارتباطی قرار گرفته است و بیمارستان ولی عصر بردسکن از قدمت بالایی برخوردار و از لحاظ فضای فیزیکی با مشکل مواجه  می باشد احداث یک بیمارستان جدید در شهرستان از ضروریات می باشد که خوشبختانه  استارت آن در شهرستان زده شد.

رئیس مجمع خیرین سلامت خراسان رضوی افزود: با تشکیل هیات امناء مجمع خیرین سلامت شهرستان بردسکن در اولین نشست مبلغ 350 میلیون تومان کمک های خیرین جمع آوری شد و با کمک 2 خیر ساخت بخش های دیالیز و اطفال و نوزادان بیمارستان ولی عصر در 2 طبقه با اعتبار 400 میلیون تومان آغاز شد.

دکتر احتشام فر افزود: خوشبختانه با پی گیری های انجام شده مسئوولان شهرستان بردسکن زمین مورد نیاز برای احداث بیمارستان در حد 100 هکتار تهیه کرده اند که به محض تایید و اخذ مجوز با کمک های دولتی و خیرین حوزه سلامت عملیات اجرایی این مهم نیز  آغاز خواهد شد.

رئیس مجمع خیرین سلامت خراسان رضوی کمک خیرین این شهرستان را در حوزه سلامت مهم توصیف کرد و از کمک خوب خیرین این شهرستان در اقصی نقاط کشور و حتی خارج از کشور  قدردانی کرد .

 دکتر احتشام فر همچنین از کمک دانشگاه علوم پزشکی استان برای ترمیم بخش هایی از بیمارستان ولی عصر بردسکن خبرداد و گفت: دولت نیز بر اساس اولویت ها اعتباراتی را برای ساخت بیمارستان جدید در بردسکن در نظر خواهد گرفت.

ارسال نظر برای این مطلب
این نظر توسط نوروزی در تاریخ 1392/5/21 و 20:25 دقیقه ارسال شده است

با سلام بسیارخوشحالم که مجمع خیرین درشهرستان تشکیل یافته است.بنده دوسال قبل پیشناداحداث پایگاه انتقال خون بردسکن رادادم که سوابق موجودمی باشدچنانچه خیری درخصوص اهدازمین وساخت پروژه پیداشدحاضربه همکاری اداری می باشم.امیدوارم به مجمع خیرین اطلاع رسانی شود.بااحترام نوروزی/


نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • نظرسنجی
  آیا از نشریه ی ندای بردسکن رضایت دارید؟  عملکردمهندس سلیمانی شهردارقبلی بردسکن چگونه بود؟
  عملكرد جناب آقاي مهدي هنرور شهردار بردسكن را طي دو سال گذشته چگونه ارزيابي مي كنيد؟
  آمار سایت
 • کل مطالب : 147
 • کل نظرات : 81
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 112
 • آی پی امروز : 11
 • آی پی دیروز : 14
 • بازدید امروز : 19
 • باردید دیروز : 27
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 204
 • بازدید ماه : 1,021
 • بازدید سال : 8,623
 • بازدید کلی : 156,280
 • کدهای اختصاصی
  www.bia2bardaskan.ir