close
متخصص ارتودنسی
ندای بردسکن - 9
loading...

ندای بردسکن

دو هفته نامه ی ندای بردسکن

ارزيابي عملكرد جناب آقاي مهدي هنرور شهردار بردسكن

مسعود نوري بازدید : 355 شنبه 19 ارديبهشت 1394 نظرات ()

نشريه نداي بردسكن قصد دارد قضاوت در مورد عملكرد جناب آقاي مهدي هنرور شهردار محترم بردسكن را در نظر سنجي توسط شهروندان عزيز انجام دهد.لطفا در رديف سمت راست سايت به قسمت نظر سنجي وارد شويد و گزينه مورد نظر خود را اعلام فرماييد.نتيجه اين ارزيابي در شهريور 94 در نشريه چاپ خواهد شد.

نشريه شماره 111 نداي بردسكن ،بيستم ارديبهشت منتشر مي شود

مسعود نوري بازدید : 225 شنبه 05 ارديبهشت 1394 نظرات ()

نشريه شماره 111 نداي بردسكن (نيمه دوم ارديبهشت) بيستم ارديبهشت منتشر مي شود

درسال 94 انشاالله در هر ماه 2 شماره نشريه در روز هاي پنجم و بيستم هر ماه منتشر مي شود.

نويسندگان و صاحب نظران عزيز مي توانند مطالب و نوشته هاي خود را جهت چاپ در شماره جديد نداي بردسكن حداكثر 5 روز قبل از چاپ ، به آدرس زير ايميل فرمايند:

nedabardaskan1388@gmail.com

آدرس ما : خيابان امام حسين (ع)، نرسيده به تالار رويا

همراه مدير مسئول  09153332157 ( رضا نوري)

آن سوي خبرها (چاپ در نشريه شماره 110 دو هفته نامه نداي بردسكن)

مسعود نوري بازدید : 231 شنبه 05 ارديبهشت 1394 نظرات ()

آن سوي خبرها  (چاپ در نشريه شماره 110 دو هفته نامه نداي بردسكن)

علي اكبر عسكري / سر دبير  09153332553

شورای هماهنگی ترافیک و لزوم اصلاح نقاط حادثه خیز
در شهرستان ما هم مانند سایر شهرستان ها، شورایی وجود دارد به نام شورای هماهنگی ترافیک که طبق قانون پیشنهاد اصلاح هندسی معابر، تعریض، کم کردن عرض معابر، جابجایی معابر و ایجاد معابر جدید و یا حذف معابردر این شورا صورت می گیرد.اما با وجود این تشکیلات عریض و طویل، خیابان ها و معابر شهر ما بسیار حادثه خیزند و صورت نگرفتن کار کارشناسی کافی ازسوی این شورا بسیار محسوس است که به دو مورد ازآن اشاره می شود: اول این که دوربرگردان مقابل نان فانتزی شهروند در بلوار مطهری بسیار غیر استاندارد بوده و خود عامل ایجاد ترافیک و تصادف است و لزوم جا بجایی آن به شدت محسوس است. دوم این که لزوم ایجاد سرعت گیر در چند نقطه خیابان صدف با توجه به واقع شدن چند واحد آموزشی  در این خیابان به شدت مورد نیاز است.
نماینده مجلس در مسیر شعار زدگی و عوام زدگی!
این که در سال آخر مجلس نهم شاهد تکاپو و فعالیت محسوس نماینده محترم شهرمان در مجلس هستیم امری است طبیعی و قابل تقدیر.اما این که نماینده محترم در سخنرانی ها و دیدارهای مختلفی که دارد شعارزدگی و تکرار حرف های نخ نما شده را سرلوحه کار خویش قرار دهد یا آسفالت شدن یک جاده بین روستایی را در سطح یک پروژه ملی در بوق و کرنا نموده و برای افتتاح آن گوشه و کنار شهر را پر از بیلبورد و پارچه نوشته کند، جای حرف بسیار دارد.از جمله این عوام زدگی می توان به مانور افراط گونه نماینده محترم در جذب و توزیع اعتبارات ماده 180 اشاره نمود؛اعتباراتی که برای تعادل بخشی وضعیت توسعه ملی و محرومیت زدایی مناطق کم برخوردار و کم توسعه اختصاص یافته است و نماینده نقش تعیین کننده در جذب آن نداشته  و بنا به گفته آگاهان شاخص توزیع اعتبار ماده 180 قانون برنامه پنجم توسعه، مقایسه میانگین برخورداری در بخش های هر شهرستان با میانگین بخش های سطح استان وشهرستان ها با شهرستان ها در سطح کشوری است.
افزایش نگران کننده خودکشی در بعضی مناطق شهرستان
هر چند آمار دقیقی در زمینه میزان خودکشی در شهرستان در دست نداریم اما شواهد و قرائن حاکی از آن است که متاسفانه خودکشی در شهرستان(به ویژه در بعضی مناطق خاص) افزایش یافته است و آمار مربوط در این زمینه بسیار نگران‌کننده است و نشان دهنده این که سلامت روانی جامعه در حد مطلوبی قرار ندارد. باید توسط نهادهای ذیربط و با همکاری دانشگاه ها در این زمینه کارهای تحقیقاتی انجام شود و بررسی صورت گیرد که چرا خودکشی در بعضی مناطق شهرستان زیاد است.در کنار آن  باید فرهنگ‌سازی در جامعه در این زمینه صورت گیرد و به مردم آموزش دهیم؛ چرا که مهم‌ترین عامل جلوگیری از آسیب‌های اجتماعی در کشور، فرهنگ‌سازی است.
تخلفات محرز بعضی داروخانه های سطح شهر
در هر صنفی تخلف می‌شود اما چندان حاد نیست ولی تخلف داروخانه ها از آن جا که مستقیما با جان شهروندان مرتبط است از اهمیت و حساسیتی بالا برخوردار است. ازشهر خبر می رسد که تک و توکی از داروخانه های شهرستان، در زمینه دارو، مرتکب تخلفاتی مثل گران فروشی یا فروش داروهای گران قیمت تاریخ مصرف گذشته یا فروش دارو به صورت فله ای و فاقد برچسب تاریخ تولید و انقضای مصرف میشوند و لازم است نظارت بیشتری بر کار ذاروخانه ها در شهرستان صورت گیرد
تغییر پیاپی اسامی ومکان مدارس و گسست خاطرات نسلها
در حالی که هر ساله ازطریق رسانه ها با  خبر می شویم که فارغ التحصیلان مدرسه ای در فلان شهرستان بعد از گذشت چندین سال در همان مدرسه  دور هم جمع شده و خاطرات روزهای درس و مدرسه و نشستن بر نیمکت های کلاس و گوش دادن به درس معلم را زنده نموده اند، ظاهرا در شهرستان ما با نهادینه شدن بدعت نامبارک  تغییر پیاپی اسامی و محل مدارس قدیمی این امکان از بسیاری از محصلین نسل های گذشته گرفته شده چون مدرسه ای که آنها در آن تحصیل می کرده اند دچار تغییر اسم یا مکان و یا هر دو شده است.از جمله مدارس قدیمی که از این تغییر اسم و  جا به جایی مکان جان سالم به در نبردند می توان به مدرسه ابتدایی امام خمینی(ره)، مدارس راهنمایی هفده شهریور و مطهری و دبیرستان های شهید کاوه،آیت الله خامنه ای و آزادگان اشاره نمود.لازم است مدیریت  آموزش و پرورش شهرستان این بدعت نامیمون را خاتمه داده تا بیش از این خاطرات نسل ها دچار گسست نشود و اگر بنا به ضرورت لازم است مقطع مدرسه ای عوض شود حداقل  از تغییر اسم آن خودداری شود.

يادداشت مدير مسئول (نشريه شماره 110 نداي بردسكن)

مسعود نوري بازدید : 212 شنبه 05 ارديبهشت 1394 نظرات ()

 نشريه نداي بردسكن بدون شهرداري هم مي تواند به رشد و بالندگي خودش ادامه دهد

رضا نوري / مدير مسئول  09153332157

به دنبال ادعاي شهرداري محترم بردسكن مبني بر اينكه به دليل عدم چاپ پاسخ شهرداري به پيامك هاي چاپ شده در شماره 108 و 109 (ويژه نوروز) نشريه نداي بردسكن ، پاسخ پيامك ها را در نشريه نوبهار منتشر مي نماييم . چند نكته را متذكر مي شويم:
1- نشريه شماره 9 نوبهار در تاريخ94/2/1  چاپ شد، در حاليكه نداي بردسكن در تاريخ 94/2/5 منتشر گرديد و عملا شما صبر نداشتيد كه اولين شماره نشريه در سال 94 چاپ شود.
2-مطلب ديگر اينكه نزديك به 2 سال است كه پاسخ پيامك ها را بدون هيچ چشم داشتي و صرفا بخاطر احترام به مردم داريم چاپ مي كنيم ولي شما اخيرا با پاسخ هاي سطحي، فقط سعي در رفع تكليف و گمراه كردن شهروندان داشتيد تا جايي كه شاهد انتقادات شديد مردم نسبت به پاسخ هاي شما در سامانه پيامكي نشريه بوده ايم.
3- قانونا اين نشريه ملزم به چاپ پاسخ هاي شما نيست و اگر هم تا كنون پاسخ به پيامك ها را چاپ كرده ايم فقط به احترام مخاطبين محترم و جهت اطلاع رساني به آنها بوده است. نشريه، آنگاه موظف است جوابيه شما را چاپ كند كه پيامكي به صورت دروغ يا تهمت بيان شده باشد.
4- در مورد اينكه بيان فرموديد تا رجعت نشريه نداي بردسكن به مسير اصلي و عمل نمودن صادقانه در گزارش مطالب ،شهرداري بردسكن سفارشات آگهي خود را به نشريه نوبهار مي دهد، بايد گفت اين نشريه در طول 7 سال، عملكرد خود را بخوبي نشان داده است و اينكه شما تحمل انتقاد نداريد مشكل خود شماست. از طرفي بودجه 120 ميليون توماني فرهنگي شهرداري حق تمام متوليان فرهنگي ،گروه هاي نمايشي ،رسانه ها، دانشجويان و تمام كساني است كه آمده اند به فرهنگ شهرستان خدمت كنند و اينكه شما آن را در موارد دلخواه خودتان هزينه مي كنيد بايد پاسخگو باشيد و ريز ريز هزينه ها را مردم از شما مي خواهند!
5- اين را بدانيد كه نداي بردسكن پس از 7 سال فعاليت به اين درجه از اعتبار رسيده است كه بدون اتكا به شهرداري هم مي تواند به رشد و بالندگي خودش ادامه دهد و اين شما هستيد كه بخاطر چاپ تبليغات خودتان بايد منتظر نوبت چاپ از اين نشريه پر مخاطب باشيد. 
« تا سیه روی شود هر که در او غش باشد»

تعداد صفحات : 37

تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • نظرسنجی
  آیا از نشریه ی ندای بردسکن رضایت دارید؟  عملکردمهندس سلیمانی شهردارقبلی بردسکن چگونه بود؟
  عملكرد جناب آقاي مهدي هنرور شهردار بردسكن را طي دو سال گذشته چگونه ارزيابي مي كنيد؟
  آمار سایت
 • کل مطالب : 147
 • کل نظرات : 81
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 112
 • آی پی امروز : 12
 • آی پی دیروز : 14
 • بازدید امروز : 49
 • باردید دیروز : 27
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 234
 • بازدید ماه : 1,051
 • بازدید سال : 8,653
 • بازدید کلی : 156,310
 • کدهای اختصاصی
  www.bia2bardaskan.ir