close
متخصص ارتودنسی
ندای بردسکن - 8
loading...

ندای بردسکن

دو هفته نامه ی ندای بردسکن

نشريه شماره 112 دو هفته نامه نداي بردسكن منتشر شد

مسعود نوري بازدید : 250 دوشنبه 18 خرداد 1394 نظرات ()

نداي بردسكن

نشريه شماره 112 دو هفته نامه نداي بردسكن را از لينك زير مي توانيد دريافت كنيد:

دانلود شماره 112 نشريه نداي بردسكن

هم اكنون سامانه نظر سنجي در مورد عملكرد دو سال گذشته آقاي مهدي هنرور شهردار محترم بردسكن  در رديف سمت راست سايت فعال مي باشد. لطفا نظر خود را ثبت نماييد.

ضمنا براي اطلاع خوانندگان و تبادل افكار ،نظرات شما نيز نمايش داده مي شود.

آن سوي خبرها ـ نشريه شماره 111 نداي بردسكن (نيمه دوم ارديبهشت 94)

مسعود نوري بازدید : 199 جمعه 01 خرداد 1394 نظرات ()

آن سوي خبرها ـ نشريه شماره 111 نداي بردسكن (نيمه دوم ارديبهشت 94)علي اكبر عسكري /09153332553

مراسم عزاداری در شب میلاد علی(ع) در مسجد جامع بردسکن!

به نظر می رسد در شهر ما مدیریت شادی و توجه به بهداشت روانی شهروندان جایگاه خاصی ندارد و گاه اتفاقاتی می افتد که مایه سرخوردگی شهروندان و شگفتی هر علاقمند به اهل بیت عصمت و طهارت است.مصداق این گفته مراسم عزاداری(یادبود یک عزیز از دست رفته) بود که در شب میلاد مولای متقیان درمسجد جامع شهرمان برگزار شد.مکانی که هر ساله در چنین شبی میزبان شهروندان در مراسم جشن و سرور و مولودی خوانی بود.واقعا نمی شد این مراسم در شبی دیگر یا حداقل در مسجدی دیگر برگزار می شد تا به اقتضای شب میلاد مولای متقیان و روز پدر زمینه های شادی و سرور در مسجد جامع به عنوان اصلی ترین محل گردهمایی های دینی فراهم آید؟بهتر نیست به شیوه‌¬ای رفتار شود که اسلام به عنوان دینی که شادی در آن هیچ جایگاهی ندارد به مخاطبان معرفی نشود؟
برخورد با دیوار نویسی های دزدانه و مشکوک : شاید وقتی دیگر!
در شهریور ماه گذشته درباره دیوارنویسی های دزدانه بر ساختمان بعضی مکان های آموزشی و مدارس شهر که عمدتا  تبلیغ یک چت روم در فضای مجازی بود تذکر  دادیم که البته این دیوارنوشته ها در همان زمان امحاء شد.اما ظاهرا این کار هنوز ادامه دارد و در نوروز امسال هم عده ای شبانه یا در ساعات کم تردد، اقدام به شعار نویسی با اسپری برای تبلیغ همان چت روم ،روی دیوار بعضی مدارس و برخي جاهاي ديگرنمودند.در یکی دوهفته اخیر هم عده ای عبارت«یا مهدی مددی» را به گونه ای معنی دار و چندش آور روی دیوار بعضی از مکان های اداری،مذهبی  و تاریخی شهر نوشته اند.لازم است مسئولین ذیربط نسبت به این پدیده حساسیت و هوشیاری بیشتری به خرج داده و نسبت به شناسایی و برخورد با  عاملین این اقدام خودسر اقدام نمایند.
سه سئوال دوستانه از شهرداری بردسکن
پیرامون عملکرد شهرداری در بعضی حوزه ها سئوالاتی وجود دارد که خواسته شهروندان است و بدون هيچ گونه حب و بغضي در این جا به سه نمونه اشاره میشود:
سئوال اول : این که شرکت «مهراد» به عنوان پیمان کار طرف قرارداد شهرداری در سامان دهی پارک حاشیه خیابان در شهر بردسکن، از زمستان سال قبل قرارداد خود را نیمه کاره رها نموده و چندی است  که از پارک بان های این شرکت در خیابان های شهر اثری نیست.حال این سئوال مطرح است که  چه کسی پاسخگوی شهروندانی است که مبالغی را صرف خرید شارژکارت پارک از این شرکت نموده اند و شهرداری تاکنون چه اقدامی برای ملزم نمودن این شرکت برای عمل به قرارداد یا استرداد وجوه اخذ شده از شهروندان نموده است؟
سئوال دوم: مربوط می شود به معبر عمومی که بین ساختمان گرمابه شهرداری(خیابان خیرین مدرسه ساز ) و مغازه های خیابان قائم وجود داشت و اکنون به نظر می رسد با نصب یک درب به تصرف یک شهروند درآمده است.با توجه به این که معبر مذکور در چند سال  پیش هم محل مناقشه شهرداری و یکی از مالکین بوده و حکم دیوان عدالت اداری نیز به نفع شهرداری صادر شده،سئوال این است که آیا شهرداری با فرد یا افراد مورد نظر در این رابطه به توافق رسیده یا خیر؟
سومین سئوال: مربوط می شود به آب گرفتگی قبور اموات بر اثرجاری شدن سیلاب در اسفند ماه گذشته . آن گونه که شهردار محترم در جوابیه شان در ماهنامه محترم نوبهار ذکر نموده اند«برداشت غیراصولی از مسیر سیلاب در قسمت شمال پارک ارم» علت بروز این امر ناخوشایند بوده است.حال سئوال  این است که آیا اصولا برخوردی با  فرد یا افراد دخیل در این بهره برداری غیر اصولی، که می توانست تبعات ناخوشایند دیگری هم داشته باشد، از سوی شهرداری محترم صورت گرفته یا خیر؟ (افرادی که شناسایی آنها اصلا کار سختی نیست)
مناسبت های اردیبهشت ماه و به تعلیق درآمدن فعالیت های ورزشی در سالن 13 آبان
واقعیت این است که شهر ما از سالن چند منظوره ای که بتواند پاسخگوی مراسم و جنگ های مختلف با حضور عموم شهروندان باشد محروم است. این خلا در اردیبهشت ماه  سال جاری کاملا به چشم آمد؛سالن ورزشی 13 آبان به منظور اجرای مراسم تجلیل از معلمان و مراسم روز جهانی کارگرموقتا تغییر کاربری داده شد و یک هفته ای فعالیت های ورزشی در آن به حالت تعلیق درآمد که نارضایتی و بلاتکلیفی ورزشکاران را در پی داشت.این را نوشتیم تا مسئولان به فکر سالنی چند منظوره و مناسب برای این گونه مراسم در طول سال باشند.

هم اكنون سامانه نظر سنجي در مورد عملكرد دو سال گذشته آقاي مهدي هنرور شهردار محترم بردسكن  در رديف سمت راست سايت فعال مي باشد. لطفا نظر خود را ثبت نماييد.

ضمنا براي اطلاع خوانندگان و تبادل افكار ،نظرات شما نيز نمايش داده مي شود.

تمام گزینه های روی میز اصلاح طلبان ترشیز در صورت عدم حضور خباز

مسعود نوري بازدید : 295 جمعه 01 خرداد 1394 نظرات ()

تمام گزینه های روی میز اصلاح طلبان ترشیز در صورت عدم حضور خباز

علي اكبر عسكري /09153332553

 • توجه به برگزاری انتخاب مجلس دهم در اسفند ماه سال جاری،طبیعی است که مباحث مربوط به این انتخابات و گزینه های دو طیف اصلی اصول گرا و اصلاح طلب منطقه، از هم اکنون شکل جدی به خود بگیرد.آن گونه که از اتاق فکرهای اصلاح طلبان منطقه خبر می رسد زمزمه های عدم حضور خباز نماینده چهار دوره منطقه در مجلس،در این دور بسیار جدی تر از دوره های پیش است. در صورت قطعی شدن عدم حضور خباز که بیش از دو دهه همواره گزینه  اول اصلاح طلبان دیار در انتخابات مجلس شورای اسلامی بوده، این طیف سیاسی کاری سخت دشوار در انتخاب جایگزینی برای وی که مورد اجماع طیف های مختلف اصلاح طلب و اعتدال گرا بوده و در عین حال بتواند در این فاصله کوتاه تا انتخابات، در بین عموم مردم جایگاه و وجهه ای شایسته کسب کند در پیش روی دارد.در محافل غیر رسمی از این چهره ها به عنوان جایگزین احتمالی خبازدر انتخابات مجلس دهم یاد می شود:

  علی محمد خراعی: از اصلاح طلبان با سابقه دیار ترشیز،عضو فعلی شورای اسلامی شهر و مدیر سابق آموزش و پرورش کاشمر.عده ای او را لیدر در سایه اصلاح طلبان منطقه می دانند و قسمت عمده ای از موفقیت اصلاح طلبان در ادوار مختلف مجلس و شورای اسلامی شهر را نتیجه انسجام و اتحادی می دانند که با درایت او شکل می گرفته است.

  ایرج سعادتمند: مدیر فعلی آموزش و پرورش کاشمر و از ایدئولوگ ها و تئوری پردازان مطرح اصلاح طلبان منطقه که البته دارای وجاهت علمی هم هست.

  محمد خزاعی:  سفیر و نماینده دائم سابق ایران در سازمان ملل ، نماینده مردم رشت در دوره اول و دوم مجلس شورای اسلامی، معاون 62 ساله فعلی وزیر اقتصاد و دارایی.این که با توجه به سابقه نمایندگی در  دو دوره مجلس و حضور در پست های کلان مدیریت سیاسی و اقتصادی کشور خود او تا چه حد مایل به حضور در این رقابت است کمی جای سئوال و تردید دارد.

  محمد رضا انبیایی: دبیر اجرایی 33 ساله کانون نمایندگان مجلس شورای اسلامی که فارغ التحصیل دوره دکتری حرفه ای مدیریت کسب وکار با گرایش مدیریت استراتژیک است و فعالیتی قابل قبول در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی دارد.پدر وی سابقه خدمت به عنوان شهردار بردسکن و حضور به عنوان نامزد انتخابات مجلس هشتم را داراست.پدر بزرگ مرحوم وی از روحانیون خوشنام منطقه  بوده است.شایع است که وی روابطی حسنه و نزدیک با اصلاح طلبان استان و کشور دارد.

  جعفر سلیمانی: شهردار فعلی کاشمر که سابقه شهرداری و عضویت در شورای اسلامی شهر بردسکن را در کارنامه دارد..استعدادی شگفت در پیمودن پر شتاب پله های ترقی را داراست، به گونه ای که در مدت زمانی اندک،موفق شد در جو متعصب و قومیت گرای بردسکن منتخب اول شورای شهر و به دنبال آن شهردار بردسکن شود.هر چند قدرت سخنوری خباز را ندارد، اما قدرت لابي بالایی دارد و عده ای معتقدند بهترین گزینه بعد از خباز و برگ برنده اصلاح طلبان در غیاب وی همین مهندس سلیمانی است که با توجه به جوان بودن می تواند چند سال شاه مهره اصلاح طلبان دیار در انتخابات مجلس شورای اسلامی باشد.

هم اكنون سامانه نظر سنجي در مورد عملكرد دو سال گذشته آقاي مهدي هنرور شهردار محترم بردسكن  در رديف سمت راست سايت فعال مي باشد. لطفا نظر خود را ثبت نماييد.

ضمنا براي اطلاع خوانندگان و تبادل افكار ،نظرات شما نيز نمايش داده مي شود.

نشريه شماره 111 دو هفته نامه نداي بردسكن

مسعود نوري بازدید : 195 جمعه 01 خرداد 1394 نظرات ()

نشريه نداي بردسكن شماره 111

نشريه شماره 111 دو هفته نامه نداي بردسكن را از لينك زير مي توانيد دريافت كنيد:

دانلود شماره 111 نشريه ندا ي بردسكن ( نيمه دوم ارديبهشت 94)

هم اكنون سامانه نظر سنجي در مورد عملكرد دو سال گذشته آقاي مهدي هنرور شهردار محترم بردسكن  در رديف سمت راست سايت فعال مي باشد. لطفا نظر خود را ثبت نماييد.

ضمنا براي اطلاع خوانندگان و تبادل افكار ،نظرات شما نيز نمايش داده مي شود.

تعداد صفحات : 37

تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • نظرسنجی
  آیا از نشریه ی ندای بردسکن رضایت دارید؟  عملکردمهندس سلیمانی شهردارقبلی بردسکن چگونه بود؟
  عملكرد جناب آقاي مهدي هنرور شهردار بردسكن را طي دو سال گذشته چگونه ارزيابي مي كنيد؟
  آمار سایت
 • کل مطالب : 147
 • کل نظرات : 81
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 112
 • آی پی امروز : 11
 • آی پی دیروز : 14
 • بازدید امروز : 23
 • باردید دیروز : 27
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 208
 • بازدید ماه : 1,025
 • بازدید سال : 8,627
 • بازدید کلی : 156,284
 • کدهای اختصاصی
  www.bia2bardaskan.ir