تیم فوتبال شهرداری بردسکن رقیب کرمانی خود را با 2گل بدرقه کرد

تیم فوتبال شهرداری بردسکن در نیمه اول بازی در وقت قانونی با نتیجه صفر بر صفر به رختکن رفت و در نیمه دوم با توجه به توصیه‌های مربیان هر دو تیم نتوانستند حملاتی را بر روی دروازه های یکدیگر داشته باشند که تیم شهرداری ریگان چند ضربه کاشته را به سمت دروازه تیم شهرداری بردسکن که توسط دروازه‌بان این تیم دفع شد.

تیم فوتبال شهرداری بردسکن هم در همین نیمه با دو موقعیت عالی توانست توسط رضا جلالی در دقیقه ۶۰ بازی اولین گل بازی را وارد دروازه تیم حریف کند که این بازی با همین نتیجه تا ۳۰ دقیقه مانده به آخر بازی ادامه داشت.

این بار شهرداری ریگان در یک فرار توانست با گل محمد محمدی دروازه تیم شهرداری بردسکن را باز کند و گل تساوی را وارد دروازه تیم شهرداری بردسکن کند.

از آنجا که در این بازی می بایست یک تیم حذف می‌شد در وقت اضافه اول هر دو تیم نتوانستند از موقعیت‌های به دست آمده استفاده کنند و نیمه اول وقت اضافه صفر بر صفر مساوی به پایان رسید.

در نیمه دوم وقت اضافه بازی و در دقیقه ۱۱۰ این تیم بردسکن بود که توانست با فرار خوب امید آرمان از فاصله ۳۰ متری و با یک ضربه عالی و با هماهنگی دیگر اعضای تیم توپ را وارد دروازه تیم شهرداری ریگان کند که نتیجه یک بر صفر و در مجموع بازی ۲ بر ۱ به نفع بردسکن شود.

گفتنی است؛ هر دوتیم در بازی از نفرات ذخیره خود استفاده کردند و بردسکن در طول بازی توانست از سه موقعیت کرنر نیز بهره ببرد.

در حاشیه این بازی، رضا غلامی، سرمربی تیم شهرداری بردسکن در گفتگو با خبرنگار فارس، داوری این بازی را خوب توصیف کرد و از جضور تماشاگران بردسکن تمجید کرد.

محمد مرتضوی نماینده فدراسیون فوتبال کشور هم مسابقات را خوب ارزیابی کرده و از تماشاگران بردسکن به نیکی یادکرد و ارزیابی خودرا دراین مرحله گفت: تاکنون در این سطح بردسکن میزبان نبوده است و نشان داد از میزبانی خوبی برخوردار است و از حمایت‌های مدیران ورزش دوستان و هیئت فوتبال بردسکن تقدیر کرد.

سرمربی تیم فوتبال شهرداری ریگان نیز از مهمان‌نوازی مردم بردسکن به خوبی یاد کرد و گفت: این گونه بازی‌ها را باید فدراسیون فوتبال داورانی را اعزام کند که به نام در کشور باشند.

اضافه می شود هیئت فوتبال بردسکن از حضور تماشاگران فعال این مسابقه که استقبال خوبی را داشتند تشکر کرد و همکاری همه اعضای تیم و مردم و مسئولان را مورد تقدیر قرار داد

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *